מי אני

שחקן יוצר ואיש חינוך

בוגר בית ספר למשחק, סדנאות כתיבה לתיאטרון ובעל תואר בחינוך בלתי פורמאלי כולל תעודת הוראה

את ההצגות שלי אני כותב מתוך רצון לבטא תוכן ערכי ולהציג אותו בגובה העיניים לגיל הרך ולילדים

בתנועת הנוער בה הייתי מדריך בוגר הקמתי תיאטרון ובשנות פעילותו עסקתי בבימוי, הפקה ומשחק, והובלתי את הפעילות המקצועית והחינוכית  של התיאטרון

ביחד עם חניכיי, העלנו על בימת התיאטרון הצגות המבטאות נושאים שונים העוסקים באדם וחברה.

כמחנך, בתפקידים שונים, פגשתי מאות ילדים ובני נוער מכל הגילאים, בפלטפורמות שונות ומגוונות ושילבתי את התיאטרון ככלי מרכזי בעבודתי כמחנך.

בוגר בית ספר למשחק וסדנאות כתיבה לתיאטרון

בעל תואר ראשון בחינוך בלתי פורמאלי כולל B.A הוראה

20210705_110628 לאתר .jpg
IMG-20210609-WA0011.jpg

התפישה החינוכית 

כל ההצגות הן  הצגות מקוריות פרי יצירתי, והן קושרות בין עולם הרגש לעולם התוכן ומעניקות  לילדים בהצגה חוויה תיאטרונית וחינוכית מלאה, מצחיקה, מרגשת ומקצועית. התכנים מוצגים לילדים בגובה העיניים באמצעות בימת התיאטרון ופיתוח הדמיון. 

ילדים הם עולם ומלואו. כשחקן ואיש חינוך חשוב לי בכל מפגש להתייחס ולראות כל ילדה וילד במלואם.  לכן, בכל מחזה או הצגה שאני כותב, למילים יש משמעות רבה. הדיאלוג ביני לבין הקהל מאפשר לנו להיות שותפים לחוויה ייחודית, מרגשת, מתודולוגית ותיאטרלית. בהצגות שלי לילדים הצופים בהצגה כקהל יש תפקיד פעיל בו הם הופכים להיות שחקנים ועולים איתי על הבמה, הדיאלוג הנוצר בינינו הוא המרכז ליצירת החוויה התיאטרלית-חינוכית

 

במהלך ההצגה הקהל ואני נצא יחד למסע אל הדמיון והנפש. במהלך המסע המשותף, קהל הילדים מקבל הזדמנות להפוך להיות דמות בהצגה ולהצטרף אל בימת התיאטרון.  

לעמוד הבית
מסכות.PNG
לראש הדף
מסכות.PNG